фiльтри для очищення води 

                                                             



 

Корисна інформація

Змінні елементи CRYSTAL підходять до корпусів інших виробників. Детальніше

У яких випадках потрібно встановлювати фільтр зворотного осмосу з помпою? Детальніше

Де краще встановлювати фільтр зворотного осмосу? Детальніше

Яку воду ми п'ємо? 


 

Тіло людини на 70-80% складається із води, вона є невід'ємною частиною життєдіяльності людини. За день людині потрібно близько 5-7 літрів води для приготування їжі та пиття, а також близько 400 літрів для господарських потреб.

Природньо кожну людину хвилює якість води, яка надходить до нього в будинок адже від її якості залежить як банальна робота сантехніки і витрата миючих засобів, так і найголовніше що є у людини - його здоров'я.

Україна за якісними властивостями питних джерел займає 95 місце (з 122). Одні з перших - Фінляндія, Канада, Нова Зеландія, Великобританія і Японія. Наша вода трошки краще, ніж в Ефіопії і Гаіті. По показниками міністерства охорони здоров'я України близько 1/3 проб питної води відібраної з нецентралізованих джерел водопостачання не відповідають санітарно-хімічним нормам, і кожний 5-й мікробіологічними.

Зараз, як і за радянських часів, контроль води здійснюють лише по 28 складових. У той час як в інших країнах її перевіряють по більш ніж сотні характерістікам. По відомостями Українського державного науково-дослідного інституту "УкрВОДГЕО", 69% всієї питної води, яка надходить в українські будинки, не відповідає прийнятим санітарним нормам.

Так звідки ж беруться проблеми з водопровідною водою, яка надходить до нас в будинок?

90% українців використовують воду з річок, озер і водосховищ, а всього 10% отримують воду з підземних джерел. В Європі ж ситуація протилежна, основна частина водозабору здійснюється з підземних джерел.
У річковій воді є так звані органічні речовини, наприклад останки риб або водоростей, самі по собі для людини вони нешкідливі, але якщо таку воду з органічними речовинами пропустити через системи очищення водоканалу, де її наситять хлором, то по трубах в нашому житло потече вода з хлором і цими органічними речовинами, тому, що від них неможливо повністю очистити воду в таких масштабах.

Найнеприємніше відбувається потім, коли ви, наприклад кип'ятіть воду - молекула хлору з'єднується з цими речовинами і утворюється шкідливе з'єднання, яке вчені називають хлорорганікою.
Дослідження вчених встановили пряму залежність між злоякісними пухлинами і мутагенністю хлорованої води.
«Хлор, що додається для усунення патогенних мікроорганізмів, вступає в реакцію з жирними кислотами і частинками вугілля, утворюючи безліч токсичних сполук, які складають близько 30% обсягу хлорованої води». Доведено вченими США.

Ще одна причина поганої якості води в Україні цей стан водопровідних труб і споруд.
Рівень зношеності систем тепловодопостачання в Україні становить в середньому 54%.
Гірший стан мають очисні споруди.
Труби, закладені ще в 80-х роках минулого століття, природно приходять в непридатність, а точкова заміна труб не приносить бажаного ефекту. У місцях прориву труб в них починає потрапляти як механічні забруднення, так і органічні, такі як бактерії і віруси.

Природньо, таку ситуацію з водопровідною водою споживачі помітили досить давно, починаючи з неприємного запаху хлору і осаду на чайнику закінчуючи зіпсованої сантехнікою.

Фільтри Crystal забезпечують максимальну очистку води від хімічних добавок, дозволяють відчути давно забутий смак кришталево чистої, прозорої води без домішок і запахів. На сьогоднішній день це найбільш досконалий і ефективний спосіб очищення водопровідної води і перетворення її в питну.