фiльтри для очищення води 

                                                              

Корисна інформація

Змінні елементи CRYSTAL підходять до корпусів інших виробників. Детальніше

У яких випадках потрібно встановлювати фільтр зворотного осмосу з помпою? Детальніше

Де краще встановлювати фільтр зворотного осмосу? Детальніше

Поширенi питання

Яка гарантія на фільтри та витратні матеріали CRYSTAL?

Гарантія на всі фільтри та системи – 12 місяців. Гарантія на картриджі (фільтруючі елементи) не поширюється.

Чи підходять змінні елементи CRYSTAL до корпусів інших виробників?

Картриджі CRYSTAL мають стандартний типорозмір, тому вони підходять до всіх корпусів аналогічного розміру незалежно від виробника.

У яких випадках потрібно встановлювати фільтр зворотного осмосу з помпою?

Якщо тиск у водопроводі вашого будинку нижчий за 3-2,5 атм, або коливається в літній період, то без помпи фільтру не впоратися. Для правильної роботи фільтра потрібно 3-4 атм.

Чи правда, що в результаті очищення води фільтром зворотного осмосу CRYSTAL отримана вода за властивостями близька до джерельної (талої)?

Це твердження підтверджено науково. У фільтрах зворотного осмосу використовується принцип відокремлення води від домішок. При цьому ви отримуєте кришталево чисту, корисну та безпечну воду.

Як монтується фільтр зворотного осмосу?

Фільтр питної води CRYSTAL на основі зворотного осмосу підключається до труби з холодною водою за допомогою перехідника 1/2". Трубка для виведення брудної води підключається до труби каналізації за допомогою спеціального хомута. Для встановлення окремого крана для очищеної води в мийці необхідно просвердлити отвір.

Така схема підключення дозволяє використовувати очищену питну воду незалежно від загального споживання води в господарсько-побутових цілях.