фiльтри для очищення води 

                                                              

Корисна інформація

Змінні елементи CRYSTAL підходять до корпусів інших виробників. Детальніше

У яких випадках потрібно встановлювати фільтр зворотного осмосу з помпою? Детальніше

Де краще встановлювати фільтр зворотного осмосу? Детальніше

Два ступені очищення FHCT-T1

Фільтр FHCT-T1 очищає холодну воду від механічних частинок (іржі, мулу, піску та ін.), хлорорганічних сполук, важких металів, пестицидів, нафтопродуктів, розчиненого заліза, органічних і неорганічних речовин. Покращує смак води, усуває неприємні запахи. Непрозорий корпус фільтра захищає картридж від розвитку процесу фотосинтезу.


Технічні характеристики:

 

 

Підключення до крану, дюйм 

1/2

Робоча температура, ° C 

+5...+35

Максимальний робочий тиск, бар 

8

Продуктивність, л / хв 

1-2

Кількість корпусів, шт. 

1

Кількість ступенів фільтрації, шт.

2

Кількість кілець ущільнювачів, шт. 

2

Ресурс, L 

2000

Габарити, см 

40х15х15

Сумісні картриджі: 

FCSC-10, CR-10, CRW-10

Заміна картриджів - 1 раз в 6 місяців.

Ступені очищення:
Хлор: 100%
Нафтопродукти: 98%
Фенол: 98%
Важкі метали: 98%
 

Фільтр FHCT-T1 комплектується дворівневим картриджем з поліпропіленового волокна і активованого вугілля FCSC-10. Потік води проходить через спінений поліпропілен з пропускною спроможністю 5 мкм і очищається від механічних домішок (іржі, мулу, піску тощо).
Потім вода проходить через другу сходинку картриджа, що містить гранульоване активоване вугілля зі шкарлупи кокосових горіхів. Експлуатаційні властивості та сорбційна ємність такого вугілля вище, ніж у деревного або кам'яного. При проходженні другого ступеня вода очищається від важких металів, хлорорганічних сполук, пестицидів, нафтопродуктів, розчиненого заліза, інших органічних і неорганічних речовин.
Корпус встановлюється на столі або мийці і за допомогою універсальних перехідників (в комплекті) підключається безпосередньо до кухонного крану. Адаптер дозволяє підключити фільтр до водопровідного крану, що має внутрішню або зовнішню різьбу, з можливістю перемикати подачу води через фільтр або минаючи його. Для під'єднання до крана без різьблення (крану старого зразка) або до крана з нестандартним різьбленням використовується хомут (в комплекті). Фільтр FHCT-T1 легко і без спеціальних навичок може бути підключений самостійно практично до будь-якого кухонного крану імпортного і вітчизняного виробника.
Щоб набрати очищеної води, необхідно відкрити кран на адаптері при відкритому водопровідному крані холодної води. Очищена вода почне надходити через кран для чистої води. Для припинення подачі очищеної води слід закрити кран адаптера. При закритому крані адаптера і відкритому водопровідному крані, минаючи фільтр, вода витікатиме з адаптера. При цьому можна користуватися холодною і гарячою водою в звичайному режимі. Фільтр індивідуально упакований.


В комплекті:

Колба FHCT-T1
Картридж FCSC-10
Ключ
Перехідник
Хомут
Сполучна трубка
Водовідвід
Адаптер з перемикачем
Ущільнювач
Інструкція з експлуатації