фiльтри для очищення води 

                                                              

Корисна інформація

Змінні елементи CRYSTAL підходять до корпусів інших виробників. Детальніше

У яких випадках потрібно встановлювати фільтр зворотного осмосу з помпою? Детальніше

Де краще встановлювати фільтр зворотного осмосу? Детальніше

До 6 ступенів очищення

 Фильтр обратного осмоса

Фільтри зворотного осмосу є найсучаснішими, прогресивними та ефективними фільтрами для очищення питної води. Спочатку фільтри зворотного осмосу були розроблені для очищення води у системі водопостачання космічних кораблів та підводних човнів. Нині такі фільтри використовуються для опріснення морської води, очищення води у хімічній та харчовій промисловості (у т.ч. при виробництві соків, бутильованої води та алкогольної продукції). Також фільтр зворотного осмосу CFRO-550MP CRYSTAL ідеально підходить для очищення питної води в квартирі, котеджі та на дачі, де потрібна кристально чиста вода.
 

Технічні характеристики:

 
 

Підключення до крана, дюйм

1/2

Робоча температура, °C 

+5...+35

Робочий тиск, бар 

2,7 - 6

Продуктивність, л/доба 

285

Кількість корпусів, прим. 

3

Кількість ступенів фільтрації 

5

Кількість ущільнювальних кілець 

2

Габарити, см 

57х35х55
Ресурс, л 6000

Сумісні картриджі 

СR-10GAC-10CTO-10GACKDF-10CR-AICROCR-AIMRO

Заміна картриджів – 1 раз на 6 місяців, мембрани – 1 раз на рік.

Очищення води за допомогою фільтра зворотного осмосу CFRO-550MP CRYSTAL здійснюється в декілька етапів:

 

1 етап

СR-10 – 5-мікронний картридж, виготовлений із поліпропіленового волокна. Усуває нерозчинені у воді механічні забруднення: пісок, іржу, мул тощо. Затримує вугільний пил, який засмічує зворотноосмотичну мембрану.

етап 

GAC-10 – картридж із гранульованим активованим вугіллям із шкаралупи кокосових горіхів. Експлуатаційні властивості та сорбційна ємність такого вугілля вищі, ніж у деревного чи кам'яного. Ефективно усуває хлор та інші органічні забруднення.

етап 

CTO-10 – 5-мікронний картридж із брикетованого активованого вугілля підвищеної щільності з поліпропіленовою оболонкою, яка запобігає виходу частинок вугілля. Видаляє складні хлоровмісні та органічні сполуки, пестициди та інші хімікати, покращує смак та запах води. Площа фільтрації брикетованого вугілля практично вдвічі більше звичайного гранульованого, і крім того, він має підвищену адсорбуючу здатність.
Картридж CTO-10 рекомендується встановлювати після картриджа з гранульованим активованим вугіллям.

 етап

TFC-2012-50 – зворотноосмотична мембрана – ключовий елемент фільтра, що усуває до 96-99% забруднень, у т.ч. бактерії та віруси. Зворотноосмотична мембрана – це кілька тонких напівпроникних листів плівки, загорнутих у вигляді спіралі навколо пластикової трубки. Пори мембрани дуже малі (до 0,0001 мікрона) і пропускають крізь себе лише молекули води (маса молекули води – 18 атомних од.). Отже, мембрана є бар'єром для розчинених твердих речовин. Вода проходить під тиском поверхні мембрани, крізь її пори проникають молекули чистої води.
крізь отвори у центральній трубці очищена вода потрапляє у накопичувальний бак. Мембрана пропускає розчинений у воді кисень та інші гази, що визначають її смак.

 етап 

CR-AICRO – вугільний постфільтр, який усуває леткі субстанції та надає воді смаку натуральної джерельної води. Стійкий до впливу хімічних речовин та розвитку бактерій.

 етап

CR-AIMRO – мінералізатор збагачує воду необхідними людському організму мінералами та мікроелементами – кальцієм, магнієм, натрієм, калієм. Їх концентрацію можна порівняти з концентрацією мікроелементів у бутильованій мінеральній воді.

Фільтри зворотного осмосу CRYSTAL із мінералізаторами комплектуються краном із двома ручками. Ви можете пити звичайну очищену воду або мінералізовану.

Помпа  10011 –  необхідна, коли тиск води менше 2,8 бар. Помпа 10011 застосовується для збільшення продуктивності системи або у разі очищення води з підвищеним вмістом солі. Помпа працює абсолютно безшумно та економно споживає електроенергію. Кріпиться до фільтра зворотного осмосу за допомогою монтажної пластини. Фільтри даного типу із з'єднаннями типу John Guest прискорюють процес підключення до водопроводу.

Фільтр зворотного осмосу CFRO-550MP підключається до водопроводу холодної води та встановлюється стаціонарно під кухонною мийкою. Окремий кран для очищеної води виводиться поруч із краном на мийці. Вода проходить через фільтруючі картриджі попереднього очищення, потім проходить через мембрану, де поділяється на очищену воду, що зливається в каналізацію. Очищена вода накопичується в металевому баку (загальна ємність 12 л, корисний об'єм 8 л) та під тиском надходить у кран для очищеної води. На шляху з бака вода проходить через вугільний постфільтр та мінералізатор – це є фінішним очищенням.

Завдяки використанню фітингів швидкого підключення та пластикових трубок процедура встановлення та обслуговування фільтра CFRO-550MP дуже проста. Перевірена часом, надійна та недорога конструкція кріплення дає можливість багаторазово підключати/відключати, а також скоротити кількість гумових та різьбових ущільнювальних з'єднань, що зношуються.Дивлячись на свої невеликі розміри, фітинги швидкого підключення і пластикові шланги, що з'єднують їх, витримують тиск, що до 10 разів перевищує робочий без будь-яких протікань.

Комплект підключення, яким оснащуватиметься фільтр зворотного осмосу CFRO-550MP CRYSTAL, зробить простим встановлення фільтра для кожного споживача в будь-якому населеному пункті.

В комплекті:

Фільтр зворотного осмосу  CFRO-550МР

Картриджі попереднього очищення  CR-10CTO-10GAC-10

Постфільтр вугільний  CR-AICRO

Зворотноосмотична мембрана  TFC-2012-50

Мінералізатор  CR-AIMRO

Помпа  10011

Накопичувальний бак  PRO 3.2

4 різнокольорові сполучні трубки

Кран для очищеної води

Ключ

Кран накопичувального бака

Дренажний хомут

Вхідний вентиль

Хромований латунний конектор

Інструкція з експлуатації