фiльтри для очищення води 

                                                              

Корисна інформація

Змінні елементи CRYSTAL підходять до корпусів інших виробників. Детальніше

У яких випадках потрібно встановлювати фільтр зворотного осмосу з помпою? Детальніше

Де краще встановлювати фільтр зворотного осмосу? Детальніше

Способи очищення води 


На сьогоднішній день більшість населення України замислюється про необхідність очищення води з-під крана. Якщо 20 років тому було нормою поставити механічний фільтр на вході води у квартиру, то зараз цього недостатньо.

Якість водопровідної води змушує змінювати підхід і способи очищення води в будинку і квартирі:

1. Механічні фільтри для води. Вони затримують механічні домішки і суспензії, які знаходяться у воді. З огляду на якість нашої води, хоча б 1 раз в 2 місяці до них доведеться купити змінний картридж. Або придбати самопромивний фільтр, але він буде коштувати в 3-5 разів дорожче.

2. Очістка від органічних домішок. Такі картриджі використовуються в питних системах. При покупці змінного картриджа з вугілля слід звернути увагу на те, що вони бувають двох видів: 1 - гранульований, 2 – брикетоване вугілля.
Гранульоване вугілля рекомендують встановлювати відразу після механічного очищення, а брикетоване вже після фільтра з гранульованим вугіллям, так як в такому поєднанні максимально досягається ефект у видаленні хлору органічних сполук, поліпшується смак, колір і запах води.

3. Окремо хотілося б сказати, що система зворотного осмосу, призначена для людей, які хочуть отримати гарантовано питну воду 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Ця система вже має в собі механічний фільтр для води, вугільні фільтри для води і, що найголовніше, мембрану зворотного осмосу, яка пропускає через себе тільки молекулу води. Всі ці способи очищення води дають на виході з крана чисту питну воду.

4. Від якості води залежить не тільки наше здоров'я, але і термін служби нашої техніки (пральних, посудомийних машин, бойлерів). Для техніки розроблені спеціальні фільтри для води. ТМ CRYSTAL может запропонувати фільтр для пральної машини, який не тільки продовжить термін її служби, але ще і знизить споживання пральних порошків.

Якщо ж перспектива купити змінний картридж до фільтру для пральної машини Вас особливо не приваблює, Ви з можете купити магнітний фільтр від накипу ТМ CRYSTAL, в ньому немає частин, що зношуються, і що найголовніше хімічний склад води, на відміну від застосування всіляких засобів, не змінюється.

Купити фільтр для води ТМ CRYSTAL Ви зможете в найближчому до Вас магазині, адресу якого Ви знайдете в розділі «КУПИТИ».